Başkan Ata Muhtarlarla Bir Araya Geldi tekirdaghaberleri-www.tekirdagkenthaber.com

web tasarla

Başkan Ata Muhtarlarla Bir Araya Geldi tekirdaghaberleri-www.tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Başkan Ata Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; muhtarlarla bir araya gelerek istek ve sorunlarını dinledi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıda muhtarlar, tek tek söz alarak mahalleleri ile ilgili istek, görüş ve önerilerini anlattılar.  Muhtarlar yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür ettiler.

Mahalle muhtarlarının, belediye hizmetlerinin halka ulaştırılması yönünde oldukça önemli bir misyon üstlendiğini dile getirerek, göreve geldikten sonra sık sık muhtarlarla bir araya gelmeye çalıştığını belirten Başkan Ata; yapılan, yapılacak olan çalışmalar ve projeler hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Ata, "Mahallelerimize, ilçemize ve ilçemizin güzel insanlarına en güzel hizmeti sunmak amacıyla buradayız. Belirli aralıklarla siz muhtarlarımız ile bir araya geliyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Mahallelerimizin istek ve sorunlarını dinliyoruz. Biz de hızlı bir şekilde mahallenin ihtiyaçlarını yerine getiriyoruz" dedi.

Başkan Ata, muhtarlardan gelen taleplerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için ilgili birim müdürlüklerine talimat verdi.

Okunma :81
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3310
Dün : 5449
Toplam : 6981867
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet