Belediye Personelinden Başkan Ata’ya Doğum Günü Sürprizi tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

Belediye Personelinden Başkan Ata’ya Doğum Günü Sürprizi tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Belediye Personelinden Başkan Ata’ya Doğum Günü Sürprizi

Marmara Ereğlisi Belediyesi personeli, Belediye Başkanı Hikmet Ata'nın 26 Şubat tarihli doğum gününü sürpriz bir organizasyonla kutladı.

Belediye Hizmet Binası’nda bir araya gelen personel adına, Belediye Başkan Yardımcıları Sinem Özüpek ve Muharrem Şen, çiçek takdiminde bulundu. Kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını belediye personeliyle birlikte kesen Başkan Hikmet Ata;  personeline sürpriz doğum günü kutlamasından dolayı teşekkür etti.

Yapılan kutlamanın kendisini duygulandırdığını dile getiren Başkan Ata; ‘’Büyük bir incelik göstererek böyle bir doğum günü sürprizi hazırlayan mesai arkadaşlarıma, sonsuz minnet duyuyor ve teşekkürlerimi iletiyorum. Birlikte; halkımıza, milletimize hayırlı hizmetler sunacağımız nice yıllarımız olsun. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun.Bu vesileyle doğum günümü tebrik eden ve güzel dileklerde bulunan tüm hemşehrilerime de canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum.’’ dedi.

Okunma :110
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3390
Dün : 5449
Toplam : 6981947
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet