Süleyman Paşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri tek binada toplanacak tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

Süleyman Paşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri tek binada toplanacak tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Süleyman Paşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri tek binada toplanacak

Süleyman Paşa’da, hali hazırda aynı sokak üzerinde 4 ayrı noktada bulunan kiralık işyerlerinde hizmet veren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü kendi binasına taşınacak. Mülkiyeti Süleyman paşa Belediyesi’ne ait olacak yapının inşa edileceği alanda çalışmalar başladı.

   Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, kiralık hizmet binalarında faaliyetini sürdüren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı birimlerin tek noktada toplanacağını açıkladı.
   Süleyman paşa Belediyesi olarak inşa edilecek binada Aşevi, Hayır Çarşısı, Sağlık Şube, Evde Bakım Hizmetleri, Buzhaneler ve Bakliyat Depoları gibi bir çok hizmet biriminin yer alacağını anlatan Başkan Yüksel, “Hali hazırda aynı sokakta 4 ayrı kiralık işyerinde faaliyet gösteren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binamızın kendi mülkünü inşa etmek üzere Ya Allah Bismillah! dedik. Müdürlüğümüze bağlı tüm hizmet birimlerinin tek binada yer alacağı projemizle Süleyman Paşa’mıza hakkettiği hizmeti vereceğiz. Şimdiden şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.
   Hafriyat çalışmalarının başladığı alanda incelemelerde bulunan Başkan Yüksel, yürütülecek çalışmaların planlamasını yaparak ekiplere işlerinde kolaylıklar diledi.

Okunma :62
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3588
Dün : 5449
Toplam : 6982145
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet