ÇORLU, ERGENE VE ÇERKEZKÖY CANDAN YÜCEER’İ BAĞRINA BASTI

CHP TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. CANDAN YÜCEER, ÇORLU, ERGENE ÇERKEZKÖY’DE COŞKU VE SEVGİ SELİYLE KARŞILANDI

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, Çorlu, Ergene ve Çerkezköy ziyaretlerinde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılandı. Yüceer’in ziyaretleri “Çorlu, Ergene ve Çerkezköy Candan Yüceer’i bağrına bastı” şeklinde yorumlandı.

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, Çorlu, Ergene ve Çerkezköy’de Perşembe ve Cuma günleri (22-23 Şubat) ziyaretlerde bulundu. Gittiği her ilçede coşku ve sevgi seliyle karşılanan Dr. Yüceer, seçimler yaklaşırken Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için emin adımlarla yürüdüğünü bir kez daha gösterdi.

TEKİRDAĞ’IMDA NEREDE BİR DERDİ OLAN VARSA ORADA OLACAĞIZ

Çorlu’da, Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt ile birlikte Çorlu Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret eden Dr. Candan Yüceer, “Esnafımız, emeklilerimiz, işçilerimiz hepsi aynı sorunu yaşıyor: hayat pahalılığı! Buna sebep olanlar ise suskun ve sessiz. Tekirdağ’ımda nerede bir başı sıkışan nerede bir derdi olan varsa orada olacağız. Dara düşen komşumuzun elinden ilk biz tutacağız. Esnafımızın da hemşehrilerimizin de yanında olacağız” dedi. Cemaliye Mahalle muhtarı Soner Uğur’u ziyaret eden daha sonra Yeldeğirmeni Sokak’ta esnaf ziyaretinde bulundu.

UMUDU ÖRGÜTLEYECEK, MAVİ GÖZLÜ KENTİMİZ TEKİRDAĞ İÇİN KAZANACAĞIZ

Dr. Yüceer, CHP Ergene İlçe Başkanlığında CHP Ergene Belediye Başkan Adayı Rasim Yüksel, CHP İlçe Başkanı Ramadan Duran, ilçe yöneticileri ve partilerle birlikte seçim çalışmalarını değerlendirdi. Dr. Yüceer, “Gece gündüz demeden, sokak sokak dolaşarak umudu örgütleyecek, mavi gözlü kentimiz Tekirdağ için kazanacağız” diye konuştu.

CHP Ergene Belediye Başkan Adayı Rasim Yüksel’le birlikte CHP Ergene Belediye Meclisi Üyesi Adayı Aylin Ayan’ın düzenlediği etkinliğe katılan Dr. Yüceer, Çorlu’da Sultan ve Hamza Sezer çiftinin evine misafir oldu.

DR. YÜCEER, ERGENE’DE HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Ergene Belediye Başkan Adayı Rasim Yüksel’le birlikte Ergene Gerlovolular Derneği’ni, Ergene Trabzonlular Derneği’ni, Ergene Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden Dr. Yüceer, “Hemşehrilerimize destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

ÇERKEZKÖY’ÜN MUHTARLARIYLA BULUŞTU

Çerkezköy’de muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen Dr. Yüceer, “Belediyelerimiz ve vatandaşlarımız arasındaki vazgeçilmez köprü olan, yerel demokrasinin mihenk taşı muhtarlarımızla Çerkezköy’ümüze ve Tekirdağ’ımıza el birliğiyle hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Yüceer daha sonra Öztrak Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

FUTBOL TAKIMLARININ İDMANINI ZİYARET ETTİ

Çerkezköy 1911 Spor'un ve Kızılpınar Spor’un idmanlarını ziyaret eden Dr. Yüceer, futbolcularla bir araya geldi. Dr. Yüceer, “Tekirdağ'ımızı sporda lider kent yapacağız. Spor kültürünün kentimizde yaygınlaştıracak, 7'den 77'ye tüm hemşehrilerimizin sporla bütünleşmiş bir yaşam sürmesini sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

ÇERKEZKÖYLÜ HEMŞEHRİ DERNEKLERİ YÜCEER’İ İLGİYLE KARŞILADI

Çerkezköy sokaklarını arşınlayan Dr. Yüceer, Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni, Çerkezköy Muşlular Derneği’ni, Çerkezköy Gümüşhaneliler Derneği’ni, Çerkezköy Genç Erzurumlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Güneydoğulu hemşehrilerimizi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde Erkan’ın Yeri’ni ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde Nazar Kıraathanesi’ni ziyaret etti. Yüceer karşılaştığı ilgiye “Hemşehrilerimize destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” şeklinde yanıt verdi.

 

Yayınlanma Tarihi : 2024-2-24 21:28:49
Okunma Sayısı : 110