ERDOĞAN” TEKİRDAĞ’I KADERİNE TERKETMEDİK”

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Tekirdağ’a gelerek halka hitap etti.

Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği mitingde Belediye Başkan Adaylarını tanıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan hükümetin Tekirdağ’a büyük  yatırımlar yaptığını söyledi.

Tekirdağ’ı ihmal etmediklerini, kaderine terk etmediklerini,  her fırsatta misafir olduklarını belirten Erdoğan ” şehrinize  sık sık geldik sizinle hasret giderdik.

14- 28 Mayıs seçiminde  hedefimiz Tekirdağ’ı cumhur ittifakının renkleriyle boyamaktı, ancak bu arzumuzu gerçekleştiremedik.   Demek ki kendimizi ve projelerimizi Tekirdağlı kardeşlerimize iyi anlatamadık.  Tekirdağ’ı ikna etmekte zayıf kaldık.  Bu eksiğimizi inşallah 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde telefi edeceğiz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘’Tekirdağ Bizim Gözbebeğimiz’’

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ Valiliği önündeki meydanda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Tekirdağ'ın tüm ilçelerine selamlarını gönderdi.

Murat Hüdavendigar'in yadigâri olan Tekirdağ bizim göz bebeğimizdir.  Belediye Başkan Adaylarını tanıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan hükümetin Tekirdağ’a büyük yatırımlar yaptığını söyledi.

Tekirdağ’ı ihmal etmediklerini, kaderine terk etmediklerini,  her fırsatta misafir olduklarını belirten Erdoğan ” şehrinize  sık sık geldik sizinle hasret giderdik.

"HANGİ SİYASİ PARTİDEN OLURSA OLSUN SEÇMEN VELİNİMETİMİZDİR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan çok daha fazla sayıda, Tekirdağlı'nın gönlüne girmenin yollarını arayacaklarına dikkati çekerek, şöyle devam etti:

14- 28 Mayıs seçiminde hedefimiz Tekirdağ’ı cumhur ittifakının renkleriyle boyamaktı, ancak bu arzumuzu gerçekleştiremedik.   Demek ki kendimizi ve projelerimizi Tekirdağlı kardeşlerimize iyi anlatamadık.  Tekirdağ’ı ikna etmekte zayıf kaldık.  Bu eksiğimizi inşallah 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde telefi edeceğiz.” dedi.

Yayınlanma Tarihi : 2024-2-12 20:06:28
Okunma Sayısı : 149