MHP BABAESKİ İLÇE TEŞKİLATI, GAZETECİ METİN KARAKUŞ'U ZİYARET ETTİ…

Babaeski Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatı, ilçenin önde gelen gazetecilerinden Metin Karakuş'u ziyaret ederek samimi bir buluşmaya imza attı. Ziyaret kapsamında MHP ilçe yönetimi, Karakuş'a teşkilatın faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve ilçede yapılan çalışmaları paylaştı.

MHP Babaeski İlçe Başkanı Sait Güroğlu ve beraberindeki heyet, Metin Karakuş'u iş yerinde ziyaret ederek ilçedeki son gelişmeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette, Babaeski'nin sosyo-politik dinamikleri ve MHP'nin ilçedeki çalışmaları konuşuldu.

Metin Karakuş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Siyasi partilerin ilçe teşkilatlarının yerel medya ile iletişimde bulunması, demokratik süreçlere katkı sağlar. MHP'nin Babaeski ilçe teşkilatının bu ziyareti, yerel basının önemine vurgu yapması açısından anlamlı bir adım" dedi.

Ziyaretin sonunda, taraflar hatıra fotoğrafı çektirerek dostane bir atmosferde ayrıldı. MHP Babaeski İlçe Teşkilatı, ilçedeki diğer önemli isimlere yapacakları ziyaretlerle diyaloglarını sürdürmeyi ve ilçe halkının beklenti ve sorunlarına daha yakından kulak vermeyi hedefliyor.

 

Yayınlanma Tarihi : 2024-1-14 20:47:06
Okunma Sayısı : 217