SAĞLAMTAŞ DÜĞÜN SALONU 03 OCAK'TA HİZMETE AÇILIYOR

Cumhuriyet’in 100. Yılında Tekirdağ’da 100. yıla yakışır dev yatırımları vatandaşların hizmetine sunan, geniş hizmet yelpazesi ile toplumun her kesimine hitap eden projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Malkara İlçesi Sağlamtaş Mahallesi Düğün Salonu 03 Ocak 2023 Çarşamba Günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak.

SAĞLAMTAŞ DÜĞÜN SALONU, 462 METREKARE İNŞAAT ALANINA SAHİP

11 ilçe genelinde hayata geçirdiği projelerle sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Malkara’nın Sağlamtaş Mahallesi’nde yapımı tamamlanan düğün salonu düzenlenecek törenle hizmete açılacak. 1334 m2 alan içinde konuşlandırılan ve 462 m2 inşaat alanına sahip olan düğün salonunda servis alanı, teknik oda ve bay-bayan wc bulunuyor. Mahallenin sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak olan düğün salonu, Sağlamtaşlı vatandaşların özel ve mutlu günlerine şahitlik edecek.

BAŞKAN ALBAYRAK: "DÜĞÜN SALONU SAĞLAMTAŞLI HEMŞERİLERİMİZİN ÖZEL VE MUTLU GÜNLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK"

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde önemli yatırımları hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Yapımı tamamlanan Sağlamtaş Düğün Salonu projemizin açılışını yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu tesisimiz uzun yıllar boyunca halkımıza hizmet verecektir. Cumhuriyetimizin 100. Yılında yüzyılın yatırımlarını Tekirdağ’a kazandırıyoruz. Sosyal, kültürel, sportif ve ulaşım alanında önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Sağlamtaş Düğün Salonumuzun hayırlı olmasını diliyor, vatandaşlarımızı açılış törenimizde bizlerle birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi : 2024-1-1 23:22:16
Okunma Sayısı : 254